استخدام مدیر بازاریابی

گرایش شرکت‌ها به استفاده از راهکارهای دیجیتال در تبلیغات و بازاریابی، روز به روز در حال افزایش است. از جمله دلایل این مهم این است که تمام راهکارهای بازاریابی دیجیتال نظیر خدمات سئو، طراحی و انتشار محتوای وب‌سایت و وبلاگ، تبلیغات بنری، ویدئوهای آنلاین، تبلیغات پرداخت بر اساس کلیک، بازاریابی ایمیلی و شبکه‌های اجتماعی، به علت در دسترس بودن داده‌های عملکردی، قابلیت بسیار بالایی برای ارزیابی عملکرد دارند. علاوه بر آن هزینه پایین این روش‌ها نسبت به روش‌های محیطی و اثرگذاری بیشتر و قابلیت هدف‌گذاری دقیق‌تر گروه مخاطبین موردنظر، سبب شده است که این روش‌ها بسیار موردتوجه بیشتر کارشناسان بازاریابی واقع گردد. به راحتی می توانی با ثبت آگهی استخدام مدیر بازاریابی در سایت پورسانت عمکلرد خود را در این حوزه بهبود دهید.

ادامه مطلب ...

استخدام مدیر بازاریابی دیجیتال

آیا تاکنون تجربه انجام بازاریابی دیجیتال را داشته‌اید در حالی ‌که در آن کارفرمایتان شما را برای حصول نتیجه مناسب تحت فشار قرار داده باشد ؟ آیا تاکنون تلاش‌هایتان را در این راستا بی‌نتیجه و ناامیدکننده یافته‌اید؟ باوجود حجم زیاد اطلاعات در حوزه بازاریابی دیجیتال، پیدا کردن نقطه شروع می‌تواند بسیار چالش‌برانگیز باشد. چالش دیگر این است که وقتی‌ شما شروع به کار می‌کنید چگونه می‌توانید اطمینان حاصل کنید روشی که انتخاب کرده‌اید موجب هدر دادن وقت و هزینه نخواهد شد؟ به راحتی می توانی با ثبت آگهی استخدام مدیر بازاریابی دیجیتال در سایت پورسانت عمکلرد خود را در این حوزه بهبود دهید.

استخدام مدیر مارکتینگ

شاید بسیار راغب باشیم که تکامل اینترنت را در نام‌هایی چون facebook، lycos، google، amazon، ebay و... تعریف کنیم به‌طوری‌که گویی تمام داستان وب داستانی از برندها، کمپانی‌ها و تکنولوژی‌ها است. حرکت از یاهو به سمت گوگل در حدود 10 سال قبل درنتیجه بازاریابی گوگل نبود بلکه به این دلیل بود که کاربران در گوگل کنترل بیشتری بر روی آنچه جست‌وجو می‌کردند داشتند. سایت تجارت الکترونیکی ebay این امکان را برای ما فراهم می‌آورد تا هر چیزی را به هرکسی و به هر قیمتی و در هرزمانی بفروشیم. فیسبوک این امکان را برای ما فراهم می‌آورد تا هر زمانی که خواستیم بتوانیم با مردم در تمام دنیا در ارتباط باشیم. تمام جهش‌هایی که در تکنولوژی‌های جدید ایجاد شده‌اند یک خصوصیت مشترک دارند و آن این است که آن‌ها ما را کمک می‌کنند تا کنترل بیشتری برای زندگی‌مان داشته باشیم. به راحتی می توانی با ثبت آگهی استخدام مدیر مارکتینگ در سایت پورسانت عمکلرد خود را در این حوزه بهبود دهید.

استخدام کارشناس مارکتینگ

اینترنت اساساً متفاوت از تمام کانال‌های ارتباطی دیگر می‌باشد زیرا به‌وسیله آن ما می‌توانیم اطلاعات بسیاری در مورد مشتریانمان کسب کنیم. ما می‌توانیم عادات و ترجیحات آنان را شناسایی کنیم. آزادی که وب برای ما فراهم آورده است اساساً موجب تغییر ارتباط بین شرکت‌ها و مشتریان شده است به‌طوری‌که به مشتری قدرت انتخاب بیشتری بخشیده است. به راحتی می توانی با ثبت آگهی استخدام کارشناس مارکتینگ در سایت پورسانت عمکلرد خود را در این حوزه بهبود دهید.

استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ

با تمام این پیشرفت‌ها در حوزه‌ی ارتباطات و تکنولوژی وب، نه‌تنها تمام موانع میان مشتریان و شرکت‌ها برداشته ‌شده است بلکه این موانع میان مشتریان و دوستان آنان نیز برداشته ‌شده است به‌طوری‌که آنان به‌راحتی می‌توانند تجربیات خوب و بد خود را با یکدیگر در میان بگذارند. به راحتی می توانی با ثبت آگهی استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ در سایت پورسانت عمکلرد خود را در این حوزه بهبود دهید.

استخدام کارشناس بازاریابی

چالش اولیه برای هر کسب‌وکاری چه بزرگ و چه کوچک این است که چگونه محصول یا خدمت خود را به دست مشتری برسانند. این‌ که چطور یک شرکت به این اهداف دست خواهد یافت به‌وسیله تحقیقات بازار و نظرسنجی‌ها در مورد عادات موجود جامعه مشخص می‌شود. هرچند هنگامی‌که تحقیقات بازار را انجام می‌دهیم باید یک مسئله کلیدی را مدنظر قرار دهیم و آن این است که ممکن است مردم دروغ بگویند! به راحتی می توانی با ثبت آگهی استخدام کارشناس بازاریابی در سایت پورسانت عمکلرد خود را در این حوزه بهبود دهید.

استخدام کارشناس بازاریابی دیجیتال

اینترنت ما را قادر می‌سازد تا با توجه به رفتار افراد در فضای آنلاین بفهمیم که واقعیت بازار چیست. همانطور که در شکل 1-1 نشان داده شده است ما می‌توانیم از ابزارهای سماعی استفاده کنیم تا رفتار افراد را در فضای آنلاین رصد کنیم و بتوانیم تحقیقات بازاریابی خود را تکمیل کنیم. با دستیابی به واقعیت بازار محصول ما می‌تواند به‌صورت دقیق‌تر برای مخاطب طراحی شود و شانس ما برای موفقیت در ورود به بازار بیشتر خواهد شد. به راحتی می توانی با ثبت آگهی استخدام کارشناس بازاریابی دیجیتال در سایت پورسانت عمکلرد خود را در این حوزه بهبود دهید.

استخدام سرپرست دیجیتال مارکتینگ

تصور کنید که شما می‌خواهید یک مدرسه پزشکی در نیویورک دایر کنید و می‌خواهید به ‌صورت آنلاین نیز مشتریان شما را پیدا کنند و با شما در ارتباط باشند. وب‌سایت crechworld.com در این زمینه می‌تواند بسیار مفید باشد. هرچند با یک بررسی ساده در ابزار گوگل به نام برنامه‌ریز کلیدواژه می‌توانیم متوجه شویم که در شش ماه گذشته چند جست‌وجوی یکتا برای کودکان زیر ده سال برای واژه کودکستان در نیویورک وجود داشته است. ممکن است شما کسب‌وکار خود را «کودکستان» بنامید اما مشتریان شما ممکن است آن را با عنوان «مراقبت از کودکان» جست‌وجو کنند. به راحتی می توانی با ثبت آگهی استخدام سرپرست دیجیتال مارکتینگ در سایت پورسانت عمکلرد خود را در این حوزه بهبود دهید.

استخدام متخصص بازاریابی دیجیتال

حتی در این وب‌سایت برنامه‌ریزی ما می‌توانیم رفتار مشتریان را بررسی کنیم و به‌طور دقیق ببینیم که آن‌ها چه رفتاری دارند و متناسب با آن محصول یا خدمت خود را تغییر دهیم. واقعیت بازار اساس واقعی‌تری نسبت به تحقیقات بازار فراهم می‌آورد و مانند انتخاب نام برای وب‌سایت می‌تواند ما در تصمیمات حیاتی برای کسب‌وکارمان کمک کند. به راحتی می توانی با ثبت آگهی استخدام متخصص بازاریابی دیجیتال در سایت پورسانت عمکلرد خود را در این حوزه بهبود دهید.

استخدام کارمند دیجیتال مارکتینگ

ابزارهای سماعی مشابهی برای همه کانال‌های دیجیتال وجود دارد و در هر بخش از این کتاب بهترین ابزار برای بررسی رفتار واقعی مشتریان معرفی خواهد شد. ممکن است سؤال شما این باشد که ِآیا تحقیقات بازار کار زائدی است؟ البته که نه! مابین این دو تفاوت قائل شده‌ایم تا بتوانیم گستره بررسی رفتار مشتریان از این طریق را به‌طور واضح نشان دهیم. یک روش هوشمندانه ترکیب این دو روش در قالب یک استراتژی منسجم و استفاده از هر دو برای کسب اطمینان بیشتر است. به راحتی می توانی با ثبت آگهی استخدام کارمند دیجیتال مارکتینگ در سایت پورسانت عمکلرد خود را در این حوزه بهبود دهید.

استخدام ادمین شبکه های اجتماعی

هنگامی ‌که مردم درمورد شبکه اجتماعی فکر میکنند، سایت‌هایی همچون فیس‌بوک را تصور میکنند که به کاربران امکان می‌دهد بسیاری از فرمهای رسانه‌ای را ارسال کنند، با گروه نزدیکی از دوستان، یا با تمام جهان، به‌اشتراک بگذارند. این نوع سایت‌ها به عنوان «شبکه‌های اجتماعی» واقعی طبقه‌ بندی می‌شوند؛ اما این اصطلاح باید به‌ صورت وسیعتری مورد استفاده قرار گیرد. برخی شبکه‌های اجتماعی تعامل چهره‌ به‌ چهره را ترویج می‌دهند. به‌عنوان‌مثال Meetup (www.meetup.com) و برنامه‌های متعدد دوست‌یابی و قرار ملاقات نمونه‌هایی از آن میباشند. اگر کسب ‌و کار شما در این حوزه‌ جای میگیرد، میتوانید فرصت‌های بالقوه‌ای مانند تبلیغات یا اسپانسر بودن برای رویدادها را بررسی کنید که میتواند به صورت آنلاین یا آفلاین باشد. به راحتی می توانی با ثبت آگهی استخدام ادمین شبکه های اجتماعی در سایت پورسانت عمکلرد خود را در این حوزه بهبود دهید.

استخدام متخصص تبلیغ در گوگل

این شبکه‌ها میتوانند برای استراتژی دیجیتال شما فرصت‌هایی برای آگاهی از برندتان و گفتگوی مستقیم با مخاطب برایتان ایجاد کند. به‌عنوان‌مثال، فیس‌بوک، کمپینهای پولی ‌و صفحات شرکتهای دیگر و حتی بینشهایی برای تجزیه‌وتحلیل عملکرد ارائه می دهد. این شبکهها ازلحاظ ایجاد فرصت، بسیار گسترده هستند. به راحتی می توانی با ثبت آگهی استخدام متخصص گوگل ادوردز در سایت پورسانت عمکلرد خود را در این حوزه بهبود دهید.

برچسب ها : آگهی استخدام کارشناس مارکتینگ در تهران ، استخدام کارشناس مارکتینگ در کرج ، استخدام کارشناس مارکتینگ در شیراز ، استخدام کارشناس مارکتینگ در اصفهان ، استخدام کارشناس مارکتینگ نیمه وقت ، استخدام متخصص google adwords ، استخدام کارشناس Marketing ، استخدام کارشناس digital marketing ، استخدام کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ در تهران ، آگهی استخدام کارشناس ارشد مارکتینگ در تهران ، استخدام کارشناس ارشد مارکتینگ در کرج ، استخدام کارشناس ارشد مارکتینگ در شیراز ، استخدام کارشناس ارشد مارکتینگ در اصفهان ، آگهی استخدام کارشناس بازاریابی در تهران ، استخدام کارشناس بازاریابی در کرج ، استخدام کارشناس بازاریابی در شیراز ، استخدام کارشناس بازاریابی در اصفهان ، استخدام کارشناس بازاریابی نیمه وقت ، آگهی استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ در تهران ، استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ در کرج ، استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ در شیراز ، استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ در اصفهان ، استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ نیمه وقت ، استخدام مدیر بازاریابی دیجیتال در تهران ، استخدام متخصص بازاریابی دیجیتال در قزوین

X بستن