استخدام فروشنده

با ثبت آگهی استخدام فروشنده در سایت پورسانت می توانید آگهی خود را به انبوهی از متخصصان این حوزه اطلاع رسانی کنید. یک فروشنده خوب وظیفه راهنمایی مشتریان، مشاوره به آنان ، حل دغدغه های آنان و پیگیری درخواست های آنان را دارد. داشتن مهارت ارتباطی خوب از جمله مهم ترین ویژگی های یک فروشنده خوب است.

ادامه مطلب ...

استخدام فروشنده مواد غذایی

مشاغل مرتبط با غذا از جمله لباس سوپرمارکت ها، کارخانه ها و کارگاه های لبنیات و غذا می توانند با ثبت آگهی استخدام فروشنده مواد غذایی در سایت پورسانت اقدام به جذب متخصص مورد نظر خود نمایند تا کسب و کار آنان را در حوزه فروش بهبود بخشد.

استخدام فروشنده داروخانه

مشاغل مرتبط با دارو از جمله داروخانه ها می توانند با ثبت آگهی استخدام فروشنده داروخانه در سایت پورسانت اقدام به جذب متخصص مورد نظر خود نمایند تا کسب و کار آنان را در حوزه فروش بهبود بخشد.

استخدام فروشنده لوازم خانگی

فروشگاه های لوازم خانگی و تعمیرات لوازم خانگی می توانند ثبت آگهی استخدام فروشنده لوازم خانگی در سایت پورسانت اقدام به جذب متخصص مورد نظر خود نمایند تا کسب و کار آنان را در حوزه فروش بهبود بخشد.

استخدام فروشنده مبلمان

فروشگاه های مبلمان و میز می توانند ثبت آگهی استخدام فروشنده مبلمان در سایت پورسانت اقدام به جذب متخصص مورد نظر خود نمایند تا کسب و کار آنان را در حوزه فروش بهبود بخشد.

استخدام فروشنده قنادی

قنادی ها و شیرینی پزی ها می توانند ثبت آگهی استخدام فروشنده قنادی در سایت پورسانت اقدام به جذب متخصص مورد نظر خود نمایند تا کسب و کار آنان را در حوزه فروش بهبود بخشد.

استخدام فروشنده لوازم آرایشی

فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی می توانند ثبت آگهی استخدام فروشنده لوازم آرایشی یا آگهی استخدام فروشنده لوازم آرایشی در داروخانه در سایت پورسانت اقدام به جذب متخصص مورد نظر خود نمایند تا کسب و کار آنان را در حوزه فروش بهبود بخشد.

استخدام فروشنده در طلا فروشی

طلافروشی ها می توانند ثبت آگهی استخدام فروشنده در طلافروشی یا آگهی استخدام فروشنده طلا در سایت پورسانت اقدام به جذب متخصص مورد نظر خود نمایند تا کسب و کار آنان را در حوزه فروش بهبود بخشد.

استخدام فروشنده فرش

فروشگاه های فرش می توانند ثبت آگهی استخدام فروشنده فرش در سایت پورسانت اقدام به جذب متخصص مورد نظر خود نمایند تا کسب و کار آنان را در حوزه فروش بهبود بخشد.

استخدام فروشنده لوازم یدکی خودرو

فروشگاه های لوازم یدکی خودرو می توانند ثبت آگهی استخدام فروشنده لوازم یدکی خودرو در سایت پورسانت اقدام به جذب متخصص مورد نظر خود نمایند تا کسب و کار آنان را در حوزه فروش بهبود بخشد.

استخدام فروشنده آقا

یکی از آگهی هایی که در وب سایت پورسانت ثبت می شود استخدام فروشنده آقا می باشد. آقایان به طور عمومی در فروش محصولات پیچیده از جمله فروش خودرو ، فروش نرم افزار و.. نسبت به خانم ها مهارت بیشتری را نشان داده اند.

استخدام فروشنده تلفنی

با استخدام فروشنده تلفنی می توانید به صورت سرد با مشتریان بالقوه خود تماس گرفته و با معرفی محصول خود و مزایای آن اقدام به متقاعد سازی انان نمایید. برای بسیاری از کالاهای تجاری این روش بازاریابی هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرد و بازخورد خوبی را کارفرمایان از این روش گرفته اند.

استخدام فروشنده خانم

با ثبت اگهی استخدام فروشنده خانم در سایت پورسانت می توانید متخصص مورد نظر خود را جذب نمایید. مهارت ارتباطی خوب ، قدرت مذاکره با مشتری ، حل مشکلات مشتری و.. از جمله مهارت هایی است که خانم ها در این زمینه بسیار می توانند مفید و موثر واقع شوند.

استخدام فروشنده نیمه وقت

بسیاری از کسب و کارها برای تامین نیازهای کسب و کارخود اقدام به ثبت آگهی استخدام فروشنده نیمه وقت یا استخدام فروشنده پاره وقت می نمایند. که معمولا دانشجویان و یا کاراموزان برای این فرصت های شغلی اپلای کرده و مشغول به کار می شوند و با فضای کاری آشنا می گردند.

برچسب ها : استخدام فروشنده در تهران ، استخدام فروشنده در اصفهان ، استخدام فروشنده در شیراز ، استخدام فروشنده در مشهد ، استخدام فروشنده در یزد ، استخدام فروشنده در کرج ، استخدام فروشنده خانم ، استخدام فروشنده کارآموز ، استخدام فروشنده تمام وقت ، استخدام فروشنده حرفه ای ، استخدام فروشنده مواد غذایی در تهران ، استخدام فروشنده مواد غذایی در اصفهان ، استخدام فروشنده مواد غذایی در شیراز ، استخدام فروشنده مواد غذایی در مشهد ، استخدام فروشنده مواد غذایی در یزد ، استخدام فروشنده مواد غذایی در کرج ، استخدام فروشنده داروخانه در تهران ، استخدام فروشنده داروخانه در اصفهان ، استخدام فروشنده داروخانه در شیراز ، استخدام فروشنده داروخانه در مشهد ، استخدام فروشنده داروخانه در یزد ، استخدام فروشنده داروخانه در کرج ، استخدام فروشنده لوازم خانگی در تهران ، استخدام فروشنده لوازم خانگی در اصفهان ، استخدام فروشنده لوازم خانگی در شیراز ، استخدام فروشنده لوازم خانگی در مشهد ، استخدام فروشنده لوازم خانگی در یزد ، استخدام فروشنده لوازم خانگی در کرج ، استخدام فروشنده مبلمان در تهران ، استخدام فروشنده مبلمان در اصفهان ، استخدام فروشنده مبلمان در شیراز ، استخدام فروشنده مبلمان در مشهد ، استخدام فروشنده مبلمان در یزد ، استخدام فروشنده مبلمان در کرج ، استخدام فروشنده خانم در تهران ، استخدام فروشنده خانم در اصفهان ، استخدام فروشنده خانم در شیراز ، استخدام فروشنده خانم در مشهد ، استخدام فروشنده خانم در یزد ، استخدام فروشنده خانم در کرج ، استخدام فروشنده تلفنی در تهران ، استخدام فروشنده تلفنی در اصفهان ، استخدام فروشنده تلفنی در شیراز ، استخدام فروشنده تلفنی در مشهد ، استخدام فروشنده تلفنی در یزد ، استخدام فروشنده تلفنی در کرج

X بستن